آخرین اخبار

پیام تبریک مدیر کل به مناسبت روز خبر نگار

rooz-khabarnegar

۱۷ مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید صارمی، در حقیقت روز پاسداشت کوشش های صادقانه خبرنگاران آزاده ای است که برای دسترسی، تولید و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند. به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ۱۷ مرداد در تقویم کشور به نام مردان و زنان تلاشگری مزین گشته است که با تیزبینی و هوش خود، حقیقت‌طلبی و انعکاس واقعیات را در سرلوحه کاری خود قرار داده‌اند؛ خبرنگارانی که فعالیت کاری آنها هدفی مقدس و نگاره‌های قلم‌هاشان به دور از طعنه‌ها، مقصود ارزشمند و گران‌بهایی را دنبال می‌کند.
خبرنگاران ایران اسلامی با تلاش‌های وافر خود در عرصه خبر و رسانه، نماد بارزی از تعهد، تخصص، امانت‌داری و سلامت کاری را به نمایش گذاشته‌اند و با وجود تمامی مشکلات در اجرای رسالت سنگین اطلاع‌رسانی همچنان استوار و ثابت قدم در مسیر پیشبرد منزلت رسانه‌ای خود گام برمی‌دارند.
۱۷ مرداد ماه فرصت مغتنمی است برای بزرگداشت نام و یاد خبرنگار شهید محمود صارمی، اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به همه زحمتکشان عرصه خبر و اطلاع‌رسانی، برای خبرنگاران متعهد و کوشای ایران اسلامی، سلامت قلم و توفیق روزافزون ادامه تلاش‌های رسانه‌ای را از درگاه ایزد منان خواستارم.